HABERLER

Saha Expo 2022

Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sanayi kümesi SAHA İstanbul tarafından düzenlenen SAHA EXPO 2022 Savunma, Havacılık ve Uzay Sanayi Fuarı; Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Dışişleri Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Millî Savunma Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı ve diğer sivil ve askeri kamu kurumlarının katılım ve destekleriyle düzenlenmekte.

Türkiye’nin yerli üretim potansiyelindeki artışın ve bağımsız üretim gücünün sergilendiği uluslararası bu platformda.

Yüksek teknolojiye sahip ürünlerin sergilendiği savunma, havacılık, denizcilik ve uzay sanayinde stratejik öneme sahip pek çok ürün ilk kez tanıtılacak.

Mir ARGE 36 yıldır birçok konu başlığında akademik ve endüstriyel araştırma ve geliştirme faaliyetleri, uygulama ve çalışmalarıyla büyük başarılara imza atmıştır.

SAHA EXPO 2022 fuarında savunma sanayine yönelik benzersiz ürün ve hizmetlerimizi siz değerli dostlarına tanıtacak olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

25-28 Ekim 2022 tarihinde İFM fuar merkezinde gerçekleşecek olan fuarda 2. Hol 2B-11 nolu standımızda sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

 

Geri Dön