Haberler

Dizayn Grup'tan Yıl Sonu Kampanyası

KAMPANYAMIZ SONA ERMİŞTİR

1. Kıbrıs seyahati tam pansiyon, diğer seyahatler oda & kahvaltı esasına göre yapılmaktadır.

2. Seyahat çekleri bildirilen bölgedeki popüler ülkelerden birine yapılacak en az 3 gecelik seyahate yetecek şekilde ayarlanmıştır.

3. Bu kampanyada hediye dışında usta puanı v.b. başka puan verilmemektedir.

4. Kampanyaya katılan bayilerimiz, Bölge Satış Müdürlerimizden üzerinde “kampanya kodu” bulunan bağlantı formunu düzenlemesini istemeli ve karşılıklı imza ile mutabakat yapmalıdır. Kampanya formu düzenlenmeden yapılan bağlantıların hediyeleri garanti edilmez. Bu tür bağlantılar iskontolu bağlantı olarak işlem görür.

5. Kampanyamız sadece yeni bağlantılar için uygulanacaktır ve stoklarla sınırlıdır. Stoklar tükendiğinde kampanya bitirilir. Dizayn Grup’un önceden haber vermeden kampanyayı sona erdirme hakkı saklıdır.

6. Hediye puanları doğrudan Alt Bayi hesaplarına yüklenir.

7. Seyahatlerde çıkış havaalanına kadar ulaşım müşteriye aittir.

8. Vize gerektiren seyahatlerin vize masrafları müşteriye aittir.

9. Kampanyamıza Proje Satışları ile Radyatör, Kombi, Altyapı, Tarımsal Sulama ürün satışları dâhil değildir.

10. Sitede kullanılan ürün görselleri temsilidir ve gerçek ürünler farklılıklar gösterebilmektedir.

 

 

 

 
Kampanya 25.12.2017 tarihinde sona erecektir. Stoklarla sınırlıdır. Dizayn Grup (Dizayn Teknik Boru ve Elemanları Sanayi ve Ticaret A.Ş.)’un dilediği zaman kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Kampanya, Dizayn Grup satış noktalarından uygun şartlarda alışveriş yapmayı belge karşılığı taahhüt eden gerçek ya da tüzel kişiler için geçerlidir. Kampanya katılım formları Dizayn Grup satış noktalarından ya da ilgili Bölge Satış Müdürlerinden temin edilebilir.

Sosyal Medya'dan Bizi
Takip Edin!

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Kalite Belgeleri

Yeni Ürünler